BABACANTEKS Örme ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Kalite politikaları gereği yapmış olduğu çalışmalar sonucu ISO 9001 ve Oeko-Tex sertifikalarını almıştır.

 • DIN EN ISO 9001:2000
 • OEKO-TEX STANDART 100

BABACANTEKS Örme Paz. ve San. Tic. Ltd. Şti. kaliteyi sağlamak ve bunu bir standart haline getirmek hedefiyle hareket etmektedir. Firmamız müşterileri için tavizsiz uyguladığı her zaman "ÖNCE KALİTE" ilkesiyle hareket etmektedir.

Kurucularının temel felsefesi olarak firmamızda kalite varılacak bir hedeften çok bir yaşam biçimi olarak her kademede hayata geçirilmektedir. Bu bakış açısıyla müşteri memnuniyeti firmamız için adeta varlık nedeni olmaktadır. Varlık nedenimiz olarak kabul ettiğimiz bu memnuniyeti inşa edecek her türlü özeni ve duyarlılığı büyük bir titizlikle uygulamaktayız.

  • BABACANTEKS Örme Paz. ve San. Tic. Ltd. Şti. kaliteyi sağlamak ve bunu bir standart haline getirmek hedefiyle hareket etmektedir. Bu doğrultuda;
  • Firmamızı hizmet ve verimlilik açısından uluslararası boyutta rekabet edebilir bir sanayi kuruluşu haline getirmeyi,

   Üretimimizi gerçekleştirirken insan sağlığına ve doğal çevreye zarar vermemeyi,

   Her zaman en iyi tedarikçilerle çalışmayı,

   Sürekli iyileştirme kapsamında çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi ve eğitim ihtiyaçları için kaynak ayırmayı,

   Sıfır hata prensibiyle çalışmayı,

   Mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerini esas alarak; tüm imalat aşamalarında buna uygun kalite esaslarına göre işlemlerini yürütmeyi ve her bir aşamada kaliteyi kontrol altına almayı ilke edinmiştir.

   İmalat satış ve müşteri ilişkilerini içeren süreçte, ilkelerimiz doğrultusunda çalışma ortamı, zamanında teslimat, kaliteli kumaş garantisi  kalite politikamızın sonucudur.