BABACANTEKS Örme ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti. hakkında detaylı bilgi...

Devamı...

BABACANTEKS Örme ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti. sosyal ve çevresel sorumlulukları...

Devamı...

BABACANTEKS Örme ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Mali tabloları...

Devamı...
  • Sosyal Sorumluluklarımız

    BABACANTEKS Örme ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti Sosyal Sorumluluk gereklerinin bir şirket kültürü haline gelmesini hedeflemektir. Bu nedenle bünyesinde sosyal uygunluk standartlarını uygulamaktadır.

    BABACANTEKS Örme ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti Sosyal Uygunluk standartları ile ürün veya hizmetlerini gerçekleştirirken, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, çevre kirlenmesinin önlenmesine uygun hareket etmeyi üst düzeyde özen göstermektedir.

    BABACANTEKS Örme ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti müşterilerinin firmaları İyi kalite, Uygun fiyat, Zamanında teslim ve Sosyal uygunluk kurallarına uyuma göre değerlendirdiğini bilmektedir. Firmamız Sosyal Uygunluk Yönetim Sisteminin etkinliğinin arttırılması için sürekli çalışmalarına devam etmektedir.

  • Çevresel Sorumluluklarımız

    BABACANTEKS Örme ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti, topluma ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmek için; Çevre kirlenmesini önlemeyi,Kirliliği kaynağında azaltmayı, Çevresel faaliyetlerini ulusal mevzuata ve uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standartlarına uygun olarak yürütmeyi, Müşterilerinin çevre ile ilgili kurallarını sürekli olarak izlemeyi ve bu kurallara uygun şekilde faaliyet göstermeyi, Tüm çalışanlarına eğitimlerle çevre bilinci kazandırmayı, Tedarikçilerinin de çevresel konularda gelişmesine katkıda bulunmayı,ilke edinerek ciddi bir şekilde ele almaktadır.