+90 212 637 65 44 istanbul@babacantekstil.com

Kurumsal

Hakkımızda

BABACANTEKS Örme Sanayi Ticaret A.Ş. ; Örme, Boya ve Apre bölümleri ile entegre bir kumaş üreticisidir. Babacanteks; 2003 yılında kurulmuştur. Firmamız Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 26.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Firmamız 16 yılı aşan tecrübesi, geçmişten gelen deneyimleri, sürekli büyüyüp gelişen ve yenilenen makine parkuru, uzman yöneticileri ve 300 kişilik çalışan kadrosu ile müşterilerinin güven ve desteği ile istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Şirketimiz; İstanbul satış ofisi ve Bursadaki kumaş mağazamızın yanı sıra Malatya ‘da bulunan fabrikamızda, müşterilerimizin siparişlerini zamanında yüklemeye özen gösterir. Tüm müşterilerine tam müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda zamanında, düzgün ve kaliteli kumaşları teslim etmeye azami derecede dikkat etmektedir. Şirketimiz bünyesindeki tüm departmanlarda uluslar arası kalite standartları mevcut olup, geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de yüksek kalite standartlarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

İnsan sağlığı ve çevreye duyarlı ürünlerle müşterilerimize en iyi kalite ve servisi vermek, Yeni nesillere markasını ve kimliğini kabul ettirmiş, müşteri odaklı, teknik ve sosyal anlamda müşterilerimizin kurumsal kimliğimiz ile vazgeçilmezi olmaktır.

Vizyonumuz

BABACANTEKS Örme Sanayi Ticaret A.Ş. olarak vizyonumuz : Bizi en iyi olmaya taşıyacak olan ürettiğimiz kumaşlara değer ve farklılık katmaktır.

Memnuniyetiniz İçin Bize Ulaşın

Telefon: +90 212 637 65 44

Mail Adresi: istanbul@babacantekstil.com

1560

Ürün

650

Mutlu Müşteri

300

Çalışan

40

Ödül