info @ babacantekstil.com

Kalite Anlayışımız
Buradasınız: Anasayfa / Kalite Anlayışımız
Kalite Anlayışımız

KALİTE POLİTİKAMIZ

BABACANTEKS Örme Sanayi Ticaret A.Ş. kaliteyi sağlamak ve bunu bir standart haline getirmek hedefiyle hareket etmektedir. Firmamız müşterileri için tavizsiz uyguladığı her zaman "ÖNCE KALİTE" ilkesiyle hareket etmektedir.

Kurucularının temel felsefesi olarak firmamızda kalite varılacak bir hedeften çok bir yaşam biçimi olarak her kademede hayata geçirilmektedir. Bu bakış açısıyla müşteri memnuniyeti firmamız için adeta varlık nedeni olmaktadır. Varlık nedenimiz olarak kabul ettiğimiz bu memnuniyeti inşa edecek her türlü özeni ve duyarlılığı büyük bir titizlikle uygulamaktayız.


Kalite İlkelerimiz

BABACANTEKS Örme Sanayi Ticaret A.Ş. kaliteyi sağlamak ve bunu bir standart haline getirmek hedefiyle hareket etmektedir. Bu doğrultuda;

Firmamızı hizmet ve verimlilik açısından uluslararası boyutta rekabet edebilir bir sanayi kuruluşu haline getirmeyi,

Üretimimizi gerçekleştirirken insan sağlığına ve doğal çevreye zarar vermemeyi,

Her zaman en iyi tedarikçilerle çalışmayı,

Sürekli iyileştirme kapsamında çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi ve eğitim ihtiyaçları için kaynak ayırmayı,

Sıfır hata prensibiyle çalışmayı,

Mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerini esas alarak; tüm imalat aşamalarında buna uygun kalite esaslarına göre işlemlerini yürütmeyi ve her bir aşamada kaliteyi kontrol altına almayı ilke edinmiştir.

İmalat satış ve müşteri ilişkilerini içeren süreçte, ilkelerimiz doğrultusunda çalışma ortamı, zamanında teslimat, kaliteli kumaş garantisi kalite politikamızın sonucudur.

Teklif ve Bilgi Hattı